Продавець "Watersoft" - чиста вода в кожен дім по доступним цінам розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
233 відгуків
+380 (68) 050-56-73
+380 (95) 182-25-88
+380 (68) 050-56-73

Яка вода потрібна нашому організму?

Яка вода потрібна нашому організму?

Здоров'я - всьому голова. У цьому ні В кого немає сумнівів. Багато в чому здоров'я людини залежить від спадковості, але багато в чому і від нас самих. З віком здоров'я можна не тільки зберегти, але і поліпшити. Наш організм складна досконала біологічна система. Він запрограмований працювати довго і старіти повільно. Ніхто не знає, на скільки розрахований його організм. Адже це можна дізнатися, лише проживши життя, створюючи найкращі умови для роботи організму. Деякі люди насправді цікавляться тим, що являють собою ці найкращі умови. Цікавляться лише ті, хто хоче прожити здорове і бадьору життя. Але, на жаль, достовірну інформацію можна одержати тільки з різних спеціалізованих наукових видань. У відсутність достовірної інформації народжуються міфи, розквітає дезінформація, і немає більш хвилюючою і обговорюваної теми, ніж тема води. Адже вода так загадкова і так необхідна, без неї ми можемо прожити всього близько 72 годин. Саме в цій області ми і хочемо допомогти Вам розібратися.

При народженні ми на 75 % складаємося з води. Коли вік людини перевищує 95 років, в ньому залишається 25 % води. Це називається вікової дегідратацією. Тому одна з найважливіших стратегій уповільнення старіння полягає в забезпеченні організму водою в кількостях, необхідних для нормального перебігу процесів обміну речовин і видалення з організму продуктів життєдіяльності (шлаків). У нашому тілі вода утримується мембранами, які пронизують його водне середовище і оточують всі живі клітини. Мембрани створюють замкнуті об'єми, де завдяки виборчої проникності мембран підтримується необхідна для життєдіяльності середовище. Потік води у цю середу через мембрану зростає при зменшенні солевмісту води. Погляньте на малюнок. У склянці оболонка у вигляді кулі зі стінками з біологічної мембрани. Оболонка заповнена имитатом внутрішньоклітинної рідини. Якщо вода в склянці знесолена (чиста вода), вона проникає через стінки всередину оболонки, рис. А.

Такий перенос молекул води називається осмосом. Подібним чином вода потрапляє в наш організм. Якщо у воду почнемо додавати сіль, стінки оболонки почнуть поступово опадати, рис.Б. Сіль перешкоджає надходженню води всередину оболонки. Чим менше концентрація солі у воді, тим більше шансів у молекул води потрапити в наш організм і повноцінно забезпечити його функціонування.

 

Гарною ілюстрацією цього є ситуація, коли людина після корабельної аварії залишається без прісної води в океані, він гине від зневоднення серед води, насиченої "мінералами".

Таким чином, вживання знесоленої води перешкоджає дегідратації організму і сприяє його нормальному функціонуванню. Але, заперечите Ви, буквально кожен день ми чуємо і бачимо рекламу води, яка сповнена "мінералами, так необхідними для життя людини". Так, дійсно, це улюблений рекламний прийом виробників і реалізаторів мінералізованих вод. Найсумніше тут те, що, обмежуючись фрази, зазначеної в лапках, рекламодавець сказав тільки частина правди. А для повної правди треба було б ще сказати, що: "ЦІ МІНЕРАЛИ ЗНАХОДЯТЬСЯ В НЕДОСТУПНІЙ ДЛЯ ЛЮДИНИ ФОРМІ, ТОМУ ВОНИ ЗАБРУДНЮЮТЬ ОРГАНІЗМ, ВИКЛИКАЮЧИ ХВОРОБИ І ПЕРЕДЧАСНУ СТАРІСТЬ".

Для того, щоб "мінерал" (хоча правильно було б говорити неорганічний елемент) був засвоєний організмом, він повинен знаходитися у вигляді хелатного з'єднання. В хелатному з'єднанні неорганічний елемент - іон металу міцно пов'язаний з органічною молекулою, яка його транспортує. Розчин мінералів у воді - це просто розчинена суміш солей, що містяться в грунті. Для того, щоб організм засвоїв їх з води, має відбутися утворення хелатних сполук. Але людський організм має дуже обмеженою здатністю утворювати хелати з мінералами. Тому ми здатні засвоювати мінеральні речовини з води в обмеженій кількості, приймаючи «цілющу воду» в особливому режимі під наглядом лікаря, дотримуючись суворої дієти харчування. Всі основні необхідні мінеральні компоненти ми отримуємо з їжею рослинного і тваринного походження, де вони вже знаходиться у вигляді хелатних сполук.

Тепер щодо затвердження тих же самих виробників і продавців мінералізованих вод, що демінералізована (знесолена) вода вимиває з організму мінерали. Це правда, і це як раз те, що потрібно. Мінерали, які вимиває знесолена вода, знаходяться в непридатною для організму іонній формі і краще скоріше вивести їх з організму. Надмірне споживання мінеральних речовин призводить до численних захворювань, у першу чергу печінки і нирок, серцево-судинної системи, кишково-шлункового тракту, шкіри і підшкірної клітковини, гінекологічних захворювань, зміни в імунній системі з непередбачуваними наслідками.

Особливо небезпечне вживання води, що містить залізо в іонній формі. Вживання з водою іонного заліза призводить до руйнування вітаміну Е (сполук групи токоферолів). Тим самим порушується робота ендокринних систем, особливо статевих залоз, гіпофіза, надниркових і щитовидної залози, прискорюється весь комплекс процесів старіння з ініціюванням численних захворювань. Останні дослідження, виконані в США, показали, що вживання води навіть з прийнятою в Україні допустимою концентрацією заліза 0,3 мг/л веде до імпотенції. Тому не слід пити воду з тих джерел та свердловин, де вода залишає слід іржавий і з пляшок, де не вказана концентрація заліза або вона перевищує 0,05 мг/літр.

 

В організмі людини всю рідину, оточену біологічними мембранами, можна розділити на два типу: внутрішньоклітинну і позаклітинне. Внутрішньоклітинна рідина включає дві третини маси води і створює умови, необхідні для:

  • перетворення, зберігання і використання енергії;
  • здійснення гомеостазу;
  • реплікації, а також виконання інших специфічних функцій.

Позаклітинна рідина включає одну третину всієї води, яка розподіляється між плазмою і інтерстиціальним простором і забезпечує систему доставки. З її допомогою до клітин надходять живильні речовини, кисень, різні іони і мікроелементи, а так само численні молекули регуляторів (гормонів), які координують роботу просторово роз'єднаних клітин, а також вона видаляє вуглекислий газ, відходи метаболізму, токсичні або знешкоджені речовини з безпосереднього оточення клітини.

Наші клітини відгородилися від чужої навколишнього середовища біологічними мембранами. Ми з вами маємо подвійний такий мембранний бар'єр. Перший - між навколишнім середовищем (у тому числі водою) і позаклітинною рідиною, другий мембранний бар'єр між позаклітинної і внутрішньоклітинної рідиною. Ці мембранні бар'єри не є ідеальними. Через біологічні мембрани з навколишнього середовища проникає частина забруднень, отруюють наш організм.

Саме тому так важливо не допустити до нашого першого мембранному бар'єру домішки, в тому числі і "мінерали" з води, які не живлять організм людини , а тільки забруднюють його. Ось чому необхідно дихати чистим повітрям і пити чисту воду, саме чисту воду, в якій немає "мінералів", що забруднюють наш організм.

Вживання обессоленных (маломінералізованих) вод - це шлях до довголіття. Не випадково в районах масового проживання довгожителів є одна загальна особливість - там п'ють маломінералізовану воду. Багатьом вже знайома вода, очищена за методом зворотного осмосу. Вона має смак талої води, оскільки, як і тала вода, вона практично позбавлена солей.

Очищена вода за методом зворотного осмосу - це вода, що пройшла через мембрани, аналогічні мембран нашого організму. Вона очищена від всього, що є чужим організму людини. Вона не залишає накипу і сольового нальоту при кип'ятінні і випаровуванні. Напої і супи, приготовані на знесоленої води, володіють прекрасними смаковими якостями. Знесолена вода найбільш повно экстрагирует і підносить організму поживні речовини в кращій для засвоєння формі. Це легко перевірити.

Ідеально чиста вода може бути використана для прийому ліків, гігієнічних цілей, купання немовлят. Вона прекрасно очищає шкіру, звільняє пори від забруднень.

Ви можете сказати, що це знову реклама. Ні, це не реклама, це сучасні уявлення в галузі екології людини, якими ми хочемо з Вами поділитися на благо Вашого здоров'я. Ми тільки хочемо, щоб Ви обрали вірний шлях до здоров'я і довголіття.

ЗДОРОВ'Я ВАМ ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ !

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner