Продавець "Watersoft" - чиста вода в кожен дім по доступним цінам розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
234 відгуків
+380 (68) 050-56-73
+380 (95) 182-25-88
+380 (68) 050-56-73

Мембрана Filmtec - принцип роботи мембрани системи зворотного осмосу

Мембрана Filmtec - принцип роботи мембрани системи зворотного осмосу

Зворотний осмос — це процес, у якому з допомогою тиску примушують розчинник (зазвичай вода) проходити через напівпроникну мембрану з більш концентрованого в менш концентрований розчин.

Основний очисний елемент в установці – це мембрана зворотного осмосу. Принцип роботи мембрани заснований на пропущенні потоку води крізь мікроскопічну сітку. В результаті через пори проходять лише молекули кисню і води. У більшості випадків розчинені у воді речовини перебувають у вигляді іонів. Саме від них і слід позбутися в процесі очищення води.

Мембрани зворотного осмосу бувають як побутові, мають малу продуктивність, так і промислові, які дозволяють переробляти великі обсяги води. Встановлюються такі очисні системи на виробництвах, у компаніях та інших організаціях, де воду будуть вживати багато людей. Ресурс мембрани зворотного осмосу вказується виробником, по закінченню цього терміну експлуатації її слід замінити.Строк служби буде залежати від ступеня забруднення води, а також від деяких інших факторів. Продуктивність мембран не висока, тому для комфортної роботи краще мати накопичувальний бак з водою.

Мембрани Filmtec

Одним з провідних виробників мембран є компанія FilmTec. Купити мембрану зворотного осмосу Filmtec необхідно тому, що вона забезпечує практично стовідсоткове очищення води від усіх сторонніх домішок, у тому числі вірусів та бактерій. Корпус мембрани зворотного осмосу не взаємодіє з хімічними речовинами, не боїться агресивних факторів навколишнього середовища, тому прослужить довго. Низька енергоємність, стабільність структури, а також високий ступінь зносостійкості і підвищена продуктивність поставили мембрани Filmtec на одне з лідируючих місць світового ринку. Надійна мембрана для осмосу, ціна на яку повністю відповідає якості, буде мати гарантію.

Інноваційні конструкторські рішення

Мембрана для фільтра зворотного осмосу від компанії Filmtec виробляється з високоякісних матеріалів на основі новітніх розробок сучасних технологій. Колба для мембрани зворотного осмосу (корпус) виготовляється тільки з якісних матеріалів. Високі експлуатаційні характеристики і невисока вартість – це основні переваги системи. Велика активна поверхня мембрани дозволила збільшити її продуктивність на 20-40 в порівнянні з аналогами.

Унікальна селективність мембран зворотного осмосу та підвищена продуктивність гармонійно поєднується з мінімальним енергоспоживанням. Підключення мембрани зворотного осмосу тепер стало можливим навіть при відносно низькому тиску води у водопроводі.

Мембрана для фільтра зворотного осмосу, яку можна купити в компанії FilmTec, в залежності від призначення буває:

 • Промислового типу;

 • Комерційні;

 • Побутові.

У серії TW також є елементи:

HP (high performance) – дають можливість мати продуктивність більше, якщо робочий тиск нормальний.

LE (low energy) – елементи, які вимагають менший робочий тиск.

Маркування елемента TW30-2540-LE:

TW – тип; LE – характеристика елемента (низький тиск);

30 – товщина першого шару;

25 – діаметр елемента (в децидюймах);

40 – довжина (в дюймах).

Основні переваги мембрани FilmTec:

 • Підвищена ступінь продуктивності в порівнянні з аналогами;

 • Спіральна навивка;

 • Дуже проста чистка мембрани зворотного осмосу;

 • Працездатність елементів при різних умовах;

 • Велика активна поверхня мембрани;

 • Високі характеристики мембрани зворотного осмосу;

 • Наявність сертифіката NSF;

 • Прецизійне виробництво;

 • Можлива регенерація мембран зворотного осмосу;

 • Висока ступінь селективності за солей;

 • Тонкоплівковий композит FT3 пройшов усі випробування;

 • Різні розміри мембран зворотного осмосу;

 • Висока ступінь стійкості до біологічного забруднення;

 • Тривалий термін служби.

Від чого потрібно очищати воду?

Чиста вода є джерелом гарного самопочуття та гарного здоров'я. Але просту неочищену водопровідну воду простіше назвати брудною, ніж чистою. Щоб зрозуміти, як працює мембрана зворотного осмосу, необхідно попередньо розглянути, які шкідливі речовини містяться у воді.

Хлор

Цей хімічний елемент додають у воду для того, щоб знезаразити. Хлор вбиває безліч шкідливих і небезпечних мікроорганізмів, які подорожують по многокилометровому водопроводу. Але хлор також шкідливий і для людини, особливо у високих кількостях. Він вступає в хімічну взаємодію з іншими речовинами, які знаходяться у водопровідній воді, і утворюють надзвичайно токсичні тригалогенметани. До складу цих речовин входить формалін і всім відомий формальдегід. Робота мембрани зворотного осмосу дозволяє очистити воду від хлору.

Свинець

Визначити наявність свинцю у воді просто візуально або на смак неможливо. Він не має ні запаху, ні смаку, але його негативний вплив на організм людини відомо з давніх часів. Висока концентрація цього хімічного елемента у крові, нирках, кістках, в головному мозку та в м'язах призводить до фатальних для людини наслідків. Пристрій мембрани зворотного осмосу не дає свинцю залишатися в очищеній воді. У людей з підвищеним вмістом свинцю у головному мозку спостерігається затримка психічного розвитку. Що може стати джерелом свинцю? Це труби, а також сплави, які використовуються під час створення з'єднань труб. Вивести свинець з водопровідної води можна за допомогою вугільного фільтра зворотньоосмотичного дії. Заміна мембрани зворотного осмосу вимагається тільки в разі виходу її з ладу, при її забрудненні можливе очищення. Промивання мембрани зворотного осмосу повинна здійснюватися тільки спеціалістами!

Фтористі сполуки

Вивести флюориды (фтористі сполуки), які можуть призвести до виникнення артриту та інших захворювань, можна методом різних способів фільтрації, в тому числі і методом зворотного осмосу. Основний очисний елемент при такому способі — мембрана зворотного осмосу, ціна її буде залежати від продуктивності та інших факторів.

Іржа. Осад

Часом навіть неозброєним оком у воді видно опади з іржі. В організмі людини вони можуть нашкодити ендокринній системі, а це – гормони. Від рівня тих чи інших гормонів в тілі людини залежить його дихальна система, сечостатева, кровоносна і так далі. Позбавити від іржі допоможе мембрана для систем зворотнього осмосу.

Ефіри фталієвої кислоти

Ці компоненти додаються при виробництві пластмас. При попаданні цих речовин в організм вони вражають практично всі системи, підриваючи здоров'я. Встановлення мембрани зворотного осмосу допоможе позбутися від цих домішок у воді. Переваги мембран FilmTec FilmTec – це надійні виробники мембран зворотного осмосу. Всі елементи виготовляються прецизійним методом, що дає можливість гарантувати їх надійність і довговічність. Сучасне автоматизоване виробництво та інноваційний підхід дозволили створити виробництво мембран зворотного осмосу на високотехнологічному рівні. Всі елементи і корпус мембрани зворотного осмосу, купити який ви можете в компанії FilmTec, виготовлені з високоякісних матеріалів. Перед попаданням на споживчий ринок всі вироби проходять контроль якості.

Зворотний осмос, очищення мембрани

В залежності від якості водопровідної води очищення мембрани осмос може знадобитися раз в місяць або навіть рідше. Про те, що необхідно відновлення мембрани зворотного осмосу (очищення) слід судити після того, як продуктивність очисної системи знизилася. Механічне очищення можна провести з допомогою мильної губки, а ось як промити мембрану зворотного осмосу гідродинамічним способом, описано нижче. Система осмос — промивання мембрани гідродинамічним способом здійснюється сильним струменем води, пульсуючим потоком або газорідинної емульсією.

Коли міняти мембрану зворотного осмосу?

Середній термін служби мембрани становить 3 роки, але він може бути збільшений або зменшений в залежності від складу води і обсягів переробки.

Про те, як проводити заміну мембрани, можна побачити на відео

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner