Продавець "Watersoft" - чиста вода в кожен дім по доступним цінам розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
233 відгуків
+380 (68) 050-56-73
+380 (95) 182-25-88
+380 (68) 050-56-73

Реагентні та безреагентные фільтри для води

Реагентні та безреагентные фільтри для води

Поняття «реагентний» відноситься до засипних систем очищення води "колонного" або "кабінетного" типу з фільтруючим завантаженням, вимагає реагент (хлорид натрію - таблетована сіль; перманганат калію - "марганцівка") для відновлення своїх фільтруючих властивостей. Необхідність застосування реагенту викликана тим, що дані завантаження використовують принцип іонного обміну для очищення та пом'якшення води.

Найпоширеніший приклад цього – умягчающая смола в складі системи пом'якшення води – під час фільтрації вона обмінює іони кальцію і магнію на іони натрію тим самим роблячи воду більш м'якою, а під час регенарации хлоридом натрію, зливає кальцій і магній в каналізацію і знову збагачується натрієм.

На даний момент як реагент використовується в основному хлорид натрію у вигляді таблетованої солі через її доступності, безпеки та ефективності. Хлорид натрію - хімічна сполука NaCl - відомий також як поварена сіль, соляна кислота і хлористий натрій. Системи, що вимагають реагенарацию перманганатом калію KMnO4 ( в побуті «марганцівка») - залишилися в минулому, оскільки цей реагент небезпечний при витоку і важко доступний.

 

Серед поширених реагентних завантажень представлених на ринку України можна виділити такі як:

· DOWEX MARATHON, DOWEX HCRS/S і AMBERLITE виробництва американської компанії The Dow Chemical Company (до складу якої входять Rohm and Haas Company і виробник популярних зворотньоосмотичних мембран Filmtec) призначений для пом'якшення води шляхом видалення солей жксткости (кальцію і магнію);

· ECOMIX A і ECOMIX C - комплексний фільтруючий матеріал призначений для очищення води від жорсткості, заліза, марганцю, органіки і амонію. Проводить комплексне зм'якшення води. MIX часто є ідеальним рішенням для очищення сважинной води в Україні;

· LEWATIT виробництва LanXess (Bayer AG Corp.) Німеччина;

· PUROLITE C100 і PUROLITE C100E виробництва компанії Purolite International Limited (реєстрація компанії Великобританія) - фільтруючі матеріали аналогічні Dowex Marathon і Dowex HCR S/S, виробляються на даний момент в Китаї і Руминіє), трохи відрізняються по ресурсу і ціною.

 

Безреагентними відповідно називаються фільтруючі завантаження не потребують реагенту для промивки для відновлення своїх фільтруючих властивостей. До найбільш поширеним безреагентниє завантажень відносяться:

· BIRM призначений для знезалізнення та видалення марганцю;

· CENTAUR – бітумінозне гранульоване активоване вугілля використовується для видалення заліза і сірководню;

· PUROLOX фільтруюча завантаження для очищення води від заліза, марганцю і сірководню.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner